DIOPTRICKÉ BRÝLE

SKVĚLE SE NOSÍ A SKVĚLE VYPADAJÍ

Stovky brýlových obrub v prodejnách. S výběrem vám odborně poradíme. Plastové, kovové, vrtané bez obrouček, kulaté, luxusní, stylové, moderní, klasické, retro. Vybere si úplně každý. Navíc si můžete porovnat jak vám obroučky sluší v digitálním albu přímo v optice!

DIOPTRICKÉ BRÝLE

PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

U nás najdete opravdu kompletní nabídku. Od jednoduchých brýlí na čtení přes fantastické multifokální brýle na všechny vzdálenosti až po doplňkyPřijďte a uvidíte, že máme řadu možností právě pro vás. Nabízíme obrovské množství značek brýlí ze kterého si jistě vyberete tu svou.

BRÝLE PRO VÝBORNÝ ZRAK
I JAKO STYLOVÝ DOPLNĚK

Společně vybereme vhodné brýlové obroučky i skla. Pánské, dámské i dětské brýle vyrobíme přesně na míru a navíc rychle. To nejlepší? Dobře zvolenými brýlemi zdůrazníme vaši osobnost. Díky tomu Uděláte skvělý dojem na ostatní.

Vrtané luxusní dámské brýle Flair,

Nejdříve vám budeme naslouchat

Právě tady začíná cesta k tomu vypadat a cítit se skvěle. Když přijdete k nám do optiky, hned na začátku si poslechneme váš příběh. Díky tomu vám představíme možnosti přesně pro vás. Rovnou víme, co vyloučit a na co se naopak soustředit. Budeme směřovat k tomu, abyste už brzy měli radost z nových brýlí.

Zúžíme výběr na vhodné možnosti

V této fázi vám představíme různé brýlové obruby a typy brýlových skel. Nabídku přizpůsobíme tomu, na co brýle budete používat: na blízko, na dálku či na všechny vzdálenosti, v kanceláři na práci s počítačem, v autě, na sport nebo i do tmy. Výsledek? Budete mít všechny důležité informace pěkně pohromadě. Objektivně.

Krabička s dámskými brýlemi - modré, červené, fialovo černé. Plastové, kovové. S tenkými i tlustými obroučkami.
Přístroj na měření multifokálních brýlí.

Mimořádně pohodlný výběr vítěze

Nebylo by skvělé mít možnost v klidu porovnat víc brýlí najednou? Díky naší kameře můžete srovnat víc snímků na displeji najednou a vybrat ty obroučky, které vám sluší skutečně nejvíc. Vybírejte v klidu. Nikam totiž nespěcháme. S obsluhou kamery rádi pomůžeme. Výběr brýlí opravdu nikdy nebyl  jednodušší.

MULTIFOKÁLNÍ BRÝLE

NA VŠECHNY VZDÁLENOSTI

Víte, že existují brýle, které pomáhají lépe vidět na všechny vzdálenosti? Takové brýle mají speciální čočky Varilux. Tato speciální skla umožňují pracovat s počítačem, číst a zároveň i řídit bez nutnosti měnit brýle. Multifokální skla Varilux jsou opravdu populární a užitečná. Uvidíte!

Čočky Varilux se staly synonymem pro multifokální brýle.

JAKÉ POTŘEBUJETE

DIOPTRIE?

Pravidelně byste měli chodit k očnímu lékaři na preventivní prohlídky. Díky tomu je možné včas odhalit oční vady či choroby. Pokud cítíte, že má váš zrak rezervy, můžete také přijít k nám na odborné bezbolestné měření zraku. Zjistíme, kolik dioptrií by měla mít skla ve vašich brýlích.