DIOPTRICKÉ BRÝLE

SKVĚLE SE NOSÍ A SKVĚLE VYPADAJÍ

Stovky brýlových obrub k vyzkoušení. S výběrem vám odborně poradíme. Plastové, kovové, vrtané bez obrouček, kulaté, luxusní, stylové, moderní, klasické, retro. Vybere si úplně každý. 

DIOPTRICKÉ BRÝLE

PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

U nás najdete opravdu kompletní nabídku. Od jednoduchých brýlí na čtení přes fantastické multifokální brýle na všechny vzdálenosti až po doplňkyPřijďte a uvidíte, že máme řadu možností právě pro vás. Nabízíme obrovské množství značek brýlí ze kterého si jistě vyberete tu svou.

BRÝLE PRO VÝBORNÝ ZRAK
I JAKO STYLOVÝ DOPLNĚK

Společně vybereme vhodné brýlové obroučky i skla. Pánské, dámské i dětské brýle vyrobíme přesně na míru a navíc rychle. To nejlepší? Dobře zvolenými brýlemi zdůrazníme vaši osobnost. Díky tomu Uděláte skvělý dojem na ostatní.

Vrtané luxusní dámské brýle Flair,

Nejdříve vám budeme naslouchat

Právě tady začíná cesta k tomu vypadat a cítit se skvěle. Když přijdete k nám do optiky, hned na začátku si poslechneme váš příběh. Díky tomu vám představíme možnosti přesně pro vás. Rovnou víme, co vyloučit a na co se naopak soustředit. Budeme směřovat k tomu, abyste už brzy měli radost z nových brýlí.

Zúžíme výběr na vhodné možnosti

V této fázi vám představíme různé brýlové obruby a typy brýlových skel. Nabídku přizpůsobíme tomu, na co brýle budete používat: na blízko, na dálku či na všechny vzdálenosti, v kanceláři na práci s počítačem, v autě, na sport nebo i do tmy. Výsledek? Budete mít všechny důležité informace pěkně pohromadě. Objektivně.

Krabička s dámskými brýlemi - modré, červené, fialovo černé. Plastové, kovové. S tenkými i tlustými obroučkami.

MULTIFOKÁLNÍ BRÝLE

NA VŠECHNY VZDÁLENOSTI

Víte, že existují brýle, které pomáhají lépe vidět na všechny vzdálenosti? Takové brýle mají speciální čočky Varilux. Tato speciální skla umožňují pracovat s počítačem, číst a zároveň i řídit bez nutnosti měnit brýle. Multifokální skla Varilux jsou opravdu populární a užitečná. Uvidíte!

JAKÉ POTŘEBUJETE

DIOPTRIE?

Pravidelně byste měli chodit k očnímu lékaři na preventivní prohlídky. Díky tomu je možné včas odhalit oční vady či choroby. Pokud cítíte, že má váš zrak rezervy, můžete také přijít k nám na odborné měření zraku. Zjistíme, kolik dioptrií by měla mít skla ve vašich brýlích.