DÍKY KONTAKTNÍM ČOČKÁM

VÝBORNĚ UVIDÍTE I BEZ BRÝLÍ

Když se neobejdete bez dioptrií, ale nechcete nosit brýle, řešením jsou kontaktní čočky. Jsou komfortní a dencentní. Tenhle český vynález opravdu změnil svět. K lepšímu!

KONTAKTNÍ ČOČKY

VŠECH TYPŮ, BAREV A ZNAČEK

Kontaktní čočky mohou nahradit brýle. Ale existují i různé speciální, barevné. Ty dokáží změnit barvu oční panenky. Nejžádanější jsou modré, ale existují i speciální typy třeba pro halloween s různými barevnými vzory. Nabídka je široká.

Odborně poradíme a vybereme to nejlepší

Jde nám o to, abyste se cítili dobře. A hlavně dobře viděli. Jaké kontaktní čočky vybrat? Jednodenní, týdenní nebo ještě jiné? A co značky a barvy? Jak je to s dioptriemi? A jak postupovat v případě citlivých očí? Existují multifokální kontaktní čočky? A co nandavání a vyndavání čoček? Nebojte se. Všechno vám vysvětlíme.

Aplikační středisko kontaktních čoček

V Českých Budějovicích nabízíme mimořádně užitečnou poradenskou službu. V klidu a bez jakéhokoli stresu vás naučíme, jak správně kontaktní čočky nasazovat a zase vyndavat. Nebojte se, nic nebolí a ani to není nepříjemné. Uvidíte, že si hned zvyknete. A jako bonus vám připravíme i dobrou kávu nebo čaj.

Kontaktními čočkami to nekončí

Prodáváme také výrobky, bez kterých by se kontaktní čočky používaly jen velmi obtížně. Roztoky, pouzdra, obaly, pinzety a aplikátory. I v tomto případě si můžete vybrat z celé palety barev a tvarů. Přesně tak, aby vše dohromady ladilo.

JAKÉ POTŘEBUJETE

DIOPTRIE?

Pravidelně byste měli chodit k očnímu lékaři na preventivní prohlídky. Díky tomu je možné včas odhalit oční vady či choroby. Pokud cítíte, že má váš zrak rezervy, můžete také přijít k nám na odborné měření zraku. Zjistíme, kolik dioptrií by měla mít skla ve vašich brýlích.