DÍKY KONTAKTNÍM ČOČKÁM

VÝBORNĚ UVIDÍTE I BEZ BRÝLÍ

Když se neobejdete bez dioptrií, ale nechcete nosit brýle, řešením jsou kontaktní čočky. Jsou komfortní a dencentní. Tenhle český vynález opravdu změnil svět. K lepšímu!

KONTAKTNÍ ČOČKY

POHODLÍ A SVOBODA POHLEDU

Kontaktní čočky se staly oblíbenou alternativou k brýlím. Nabízejí uživatelům svobodu pohybu, pohodlí a široké zorné pole bez omezení. Ať už jste sportovec, milovník dobrodružství nebo prostě hledáte způsob, jak zlepšit svůj zrak bez brýlí, kontaktní čočky mohou být ideálním řešením pro vás.

Díky moderní technologii jsou dnes kontaktní čočky navrženy tak, aby byly co nejpohodlnější a zároveň poskytovaly ostrý a jasný obraz. Jsou k dispozici v různých typech a stylech, včetně denních, měsíčních čoček, stejně jako čoček pro astigmatismus nebo presbyopii.

V naší optice nabízíme kontaktní čočky a fyziologické roztoky všech významných světových výrobců. Máme zastoupení pro firmy Cooper vision, Alcon, Bausch+Lomb, Johnson and Johnson.

JAKÉ POTŘEBUJETE

DIOPTRIE?

Pravidelně byste měli chodit k očnímu lékaři na preventivní prohlídky. Díky tomu je možné včas odhalit oční vady či choroby. Pokud cítíte, že má váš zrak rezervy, můžete také přijít k nám na odborné měření zraku. Zjistíme, kolik dioptrií by měla mít skla ve vašich brýlích.