JIŽ VÍCE NEŽ 30 LET VÁM POMÁHÁME LÉPE VIDĚT

V roce 1991 jsme otevřeli naši první pobočku v Českých Budějovicích. Následovala další, a pak ještě další. Od té doby u nás nakoupily tisíce zákazníků. Nyní máme jednu provozovnu, ke které soustředíme veškerou naši pozornost.

Někteří klienti za námi přijíždí z Prahy nebo Olomouce. Díky svým letitým zkušenostem totiž nemají důvod měnit svého optika, i když se přestěhovali.

Vaše zrakové zdraví je naší prioritou.

Olga Bartoňová, zakladatelka naší optiky.

Michal Bartoň

ODBORNÝ KONZULTANT, SPECIALISTA NA SPORTOVNÍ BRÝLE

Mgr. Helena Kubíková

OPTOMETRISTA

Marie Fenclová

SPECIALISTA NA ZÁBRUS A KOMPLETACI BRÝLÍ

18 let v týmu. Spolu s Olgou Bartoňovou vede optiku. Denně ho najdete v optice. Účastní se nejvýznamnějších evropských výstav a umožňuje Vám v naší optice vyzkoušet top kvalitní a designové obruby. Udržuje úzký kontakt se světovými výrobci brýlových čoček a má přehled o aktuálních trendech péče o zrak. Aktivně se věnuje opomíjené problematice sportovních dioptrických brýlí.

Helena je specialista v oboru optometrie a kontaktologie. Registrovaný optometrista. S Olgou Bartoňovou spolupracuje od roku 1992. Spoluvytvořila zásady a hodnoty naší optiky. Absolvovala kompletní vzdělání v oboru. Pokud jste někde slyšeli, že jsou u nás k výběru krásné obruby, stojí za tím Helena.

27 let v týmu. Marie je u nás v optice specialista na zábrus a kompletaci brýlí. V současnosti je jedním z mála odborníků v Evropě, kteří mají možnost pracovat s nejpokročilejším brousícím systémem ES800. Její zásluhou máte špičkově zpracované brýle.