SPORTOVNÍ BRÝLE

UŽIVEJTE SI SPORT NAPLNO

Díky brýlím na sport si svou oblíbenou disciplínu užijete jako nikdy předtím. I my sami sportujeme. Mít kvalitní sportovní brýle funguje jako mávnutí kouzelným proutkem. A nové obzory se otevírají. Samozřejmě i lidem, kteří mají dioptrie.

SPORTOVNÍ BRÝLE

PRO KAŽDÉHO

Sjezdové i běžecké lyžování. Snowboard. Silniční i horská cyklistika. Střelba. A to jsou jen špičky ledovce. U nás najdete brýle pro celou řadu sportů.

Nabízíme brýle na horské, silniční, krosové i jakékoli jiné kolo.

Brýle na kolo

Odteď už bude jedno, zda prší, svítí slunce, mrholí, fouká vítr nebo létají mušky. Nevíme, zda se najdou nějaké důvody, proč nepůjde vyjet některý z prudkých kopců, které vás čekají. Garantujeme však, že potíže se zrakem nebo brýlemi tím důvodem už nikdy nebudou. Uvidíte totiž parádně. Tak kdy se u nás stavíte?

Brýle na lyže a snowboard

Máte rádi sjezdové lyžování, běžky nebo třeba snowboard? My také. Právě na zasněžených horách je nejvíc potřeba chránit si oči. Nejen před UV zářením, ale i ostrým sluncem a povětrnostními vlivy. Dobré brýle na zimní sporty zajistí, že budete moci jezdit nezávisle na tom, zda venku padají trakaře. Zkrátka si to užijte!

Skvělá muška. A zásah!

Málokde je potřeba tak dobře vidět jako u střelby na cíl. Pekelně se soustředíte, ani nedýcháte. Chcete trefit cíl co nejlépe. To poslední, co potřebujete, jsou problémy s mířením kvůli špatnému zraku. Těm odzvonilo. U nás dostanete celou řadu střeleckých brýlí. Samozřejmě včetně dioptrických. Takže příště dáte desítku?

JAKÉ POTŘEBUJETE

DIOPTRIE?

Pravidelně byste měli chodit k očnímu lékaři na preventivní prohlídky. Díky tomu je možné včas odhalit oční vady či choroby. Pokud cítíte, že má váš zrak rezervy, můžete také přijít k nám na odborné měření zraku. Zjistíme, kolik dioptrií by měla mít skla ve vašich brýlích.