SLUNEČNÍ BRÝLE

CHRÁNÍ ZRAK A SKVĚLE VYPADAJÍ

Úžasná nabídka dámských, pánských i dětských slunečních brýlí. Nezapomínáme ani na ty, kdo nosí brýle pro lepší vidění. I do brýlí proti slunci proto můžeme dát dioptrická skla.

JAK SI PŘEDSTAVUJETE

SKVĚLÉ SLUNEČNÍ BRÝLE VY?

Tak široký výběr možná ani nečekáte. Máme všechny typy: velké, malé, moderní, retro, kulaté, kovové, plastové... Zrcadlovky, pilotky. Polarizační brýle proti slunci. Všechny tvary a styly od renomovaných značek. Luxusní i běžné. Pro každého.

Pohodlí a styl především

Ochrana zraku je na prvním místě. Každé sluneční brýle od nás mají 100% UV filtr. Díky tomu k vašim očím nepronikne žádné škodlivé záření. Slunečních brýlí je opravdu nepřeberné množství. I letmý pohled na šířku naší nabídky stačí. Jaké vybrat? Nebojte se. Poradíme vám a vybereme spolu ty nejlepší.

Sluneční brýle s dioptriemi

Myslíme i na ty z vás, kdo mají předepsané dioptrie. Dokážeme připravit i sluneční dioptrické brýle. Dokonce i multifokální. Díky tomu už nebudete muset v létě ztrácet čas nepohodlnými výměnami obrouček při přechodu z interiéru ven do slunečného dne. Vyrábíme i maximálně komfortní brýle se samozatmavovacími čočkami (někdo jim říká "heliovary").

Jak vybrat ty nejlepší sluneční brýle

Abyste si mohli v klidu vybrat ještě snadněji, máme k dispozici digitální kamery. Ty vás vyfotí a vytvoří album, ze kterého si vyberete snímek, na kterém vám to ve slunečních brýlích sluší nejvíc. Výběr těch nejhezčích slunečních brýlí nebyl nikdy jednodušší. Jaké si vyberete vy? 

JAKÉ POTŘEBUJETE

DIOPTRIE?

Pravidelně byste měli chodit k očnímu lékaři na preventivní prohlídky. Díky tomu je možné včas odhalit oční vady či choroby. Pokud cítíte, že má váš zrak rezervy, můžete také přijít k nám na odborné měření zraku. Zjistíme, kolik dioptrií by měla mít skla ve vašich brýlích.