DOPLŇKY K BRÝLÍM

A KONTAKTNÍM ČOČKÁM

Aby brýle nebo kontaktní čočky dobře sloužily, je potřeba se o ně starat. Nebojte, není to žádná věda. V nabídce máme celou řadu doplňků - od základních až po opravdu luxusní.

POUZDRA NA BRÝLE

Když brýle sundáte, doporučujeme je ukládat do speciálních pouzder. Nabízíme jich celou řadu - od jednodušších plastových až po luxusní kožená. Z celé palety barev a tvarů si vybere opravdu každý. Tím to ale zdaleka nekončí!

Čisticí prostředky

Brýle je nutné pravidelně čistit. Používají se k tomu speciální jemné hadříky, které nepoškrábou skla. Čištění je možné provádět nasucho. V případě, že je na skle prach, doporučujeme použít také čistou vodu nebo speciální přípravky na čištění. Vyrábí se i takové, díky kterým se vám v zimě při vstupu do místnosti brýle nezamlží.

Zvětšovací skla

Oční optika nejsou jen brýle a kontaktní čočky. To jsou i zvětšovací skla - lupy. Najdete jich u nás celou řadu. Už nikdy vás nepřekvapí nic, co je psáno malými písmeky. Filatelisté, znalci umění, sběratelé a zkrátka lidé, kterým jde o detaily, si bez zvětšovacích skel nedokáží představit život. Přijďte se podívat osobně!

Šroubováčky, šňůrky na brýle a další

Používáte-li brýle zejména na čtení, určitě oceníte šňůrku na krk. Dejte sbohem odkládání a zapomínání brýlí. Někdy se stane, že se u brýlí povolí šroubek. Tuhle drobnost už zvládnete vyřešit sami doma díky speciálnímu šroubováčku na brýle. Pro ty, kdo nechtějí sluneční brýle, máme na pobočkách také speciální sluneční klipy.

JAKÉ POTŘEBUJETE

DIOPTRIE?

Pravidelně byste měli chodit k očnímu lékaři na preventivní prohlídky. Díky tomu je možné včas odhalit oční vady či choroby. Pokud cítíte, že má váš zrak rezervy, můžete také přijít k nám na odborné měření zraku. Zjistíme, kolik dioptrií by měla mít skla ve vašich brýlích.